Tarot ve Oracle Rehberliği

tarotresim.jpg

Tarot ve Oracle kartları sanılanın aksine geleceği bilmek için değil, kendimizi bilmek için kullanabileceğimiz kişisel keşif ve divinasyon araçlarıdır. Sundukları bilgiler iç görü ve sezgisel öngörü mahiyetindedir, arketipler vesilesiyle psişemizin derinliklerine inerler. Geçmişimize ve şimdiki zamanımıza ışık tutarak kendimizi anlamamıza, seçimlerimizi değerlendirmemize ve geleceğimizin kendi irademizle ve seçimlerimizle şekil alan bölümünü oluştururken daha bilinçli bir şekilde hareket etmemize, seçeneklerimizi görmemize yardım ederler.

Tarot kartlarıyla ilk defa 25 yıl önce tanıştım. 13 yıldır Profesyonel Tarot ve Oracle rehberlik hizmetleri sunuyorum. Son 3 yılı “Mystaerion Tarot Eğitimi” adı altında online platformda olmak üzere 5 yıldır Tarot Eğitimi veriyorum. Kartların bilgeliği ile tanışmak, kendinizi keşfetmek, potansiyelinizi nasıl açığa çıkaracağınızı öğrenmek ve önünüzdeki süreçlerin neler getirebileceğini görmek isterseniz size yardımcı olabilirim.

Tarot ve Oracle rehberlik hizmetlerim hakkında ayrıntılı bilgi almak ve seans talebinde bulunmak için mystaerion@gmail.com adresime e-posta atabilir veya aşağıda yer alan iletişim formunu doldurabilirsiniz.

Sonsuz sevgi ve şükran ile!

Deniz Tara

Comments

  1. Ayşe Bayramoğlu says:

    Merhaba, Deniz hanımla aslında 2016 ekim ayında tanışmıştım. O dönemde bu siteyi tesadüfen şifa çalışmaları için arama yaparken farketmiştim. Ancak o zamanlarda düşüncem şu şekildeydi, sürekli seçimler yaparken tarot bizim için ne kadar gerçek olabilir ki, her seçimimizde değişecek. Aslında burada şunu göremediğimin farkına vardım evet seçimlerimizle yaşamımızı yönlendiriyoruz. Ancak ana amacından sapmayan seçimler yaptıkça kartlar sana olası geleceğinden haber verecektir. Nitekim 2016 yılında ben bunu görememiştim. O dönemde de ilişkim devam ediyordu ancak 2017 kasım ayında ilişkim ile ilgili bir seçim arifesindeydim ve bu seçim ya ailem ya da sevgilim olarak beni kuşatıyordu. Sezgisel bir şekilde başvurdum Deniz hanıma… Kendime yardımcı olamadığımı bu konuda onun sezgilerine güvendiğimi belirttim. Gönderdiği Tarot rehberliğinde neyi seçeceğimi bilemediğimde ise, lütfen hangisi olması gerektiğini siz belirleyin dedim ve benim için en uygun seçimi yaptığını görmek, daha da mutlu etti. İlk kez seans aldığım birinin etik değer listesi ile tanıştım. Bu beni oldukça mutlu etti, bir insan işine, kendine, danışanına öyle bir değer veriyor ki, hülyalara kapılma, bu seans sana sadece bunları getirir diyordu. Bu benim için ayrı bir memnuniyetti. Ve bugün seansımı dinledim, Deniz hanım ile sürekli yazıştığımdan sesini duymak öylesine güzeldi ki, meleksi naif bir ses yaşamımla ilgili her olayı, görmem gereken her soruyu, her zaman dilimini öyle güzel anlatıyordu ki, ben bu seansın hiç bitmemesini istedim. Sana çok teşekkür ederim Deniz hanım. Şimdi seansın her sorusunu küçük not kağıtlarına döküp kendime harita oluşturmaya karar verdim. Ve öngörülen geleceği beğendiğim için seçimlerimi de bu yönde yapma kararı aldım. Çok teşekkür ederim, sana kocaman sarılıyorum:)
    Sevgilerimle
    Ayşe Bayramoğlu
    Yaşam Koçu

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s