Ezoterik Yaşam Haritası

İçeriği ve etkisi bakımından eşi benzeri olmayan Ezoterik Yaşam Haritası©, yaşam yolculuğunuzun neresinde olursanız olun tamamen varlığınızın özü ile uyumlu bir rota çizmenize yardımcı olmak için özenle seçerek bir araya getirdiğim öğretilerden ve rehberlik hizmetlerinden oluşuyor.

“Gnothi Seauton” (Kendini Bil) düsturu ile yola çıktığım günden beri gerçekleştirdiğim her kişisel çalışmayı, yoğun bir enerji ile geçirdiğim her ânı, öğrendiğim ve “hatırladığım” her öğretiyi, tekniği, kısaca kendimi bilmek için bana yardımcı olan her şeyi bir simyacı titizliği ile harmanlayarak yaşam haritanızı hazırlıyorum.

Ezoterik Yaşam Haritası©: Batı ve Hint Astroloji öğretilerine göre temel profilinizi, Kelt, Maya ve Kızılderili Astroloji öğretilerine göre burç bilgilerinizi, Numeroloji öğretisine göre Yaşam Rakamınızın yorumunu, Yıldız Tohumu rehberliği ile Kozmik Öz bilgilerinizi, Akaşik Kayıt Rehberliği ile şu an hatırlamaya ve keşfetmeye hazır olduğunuz karmik süreçlerden şu anki yaşamınızda en belirgin olanını sunan özel bir çalışma. Tüm bunların yanı sıra, özel Oracle kartlarımla size özel olarak açıp yorumladığım Yaşam Amacı açılımı da hediyesidir.

Ezoterik Astroloji Rehberliğine dair burada cevabını bulamadığınız sorularınızı sormak ve rehberlik ücreti hakkında detaylı bilgi almak için mystaerion@gmail.com adresine e-posta gönderebilirsiniz, ya da aşağıda yer alan iletişim formunu doldurabilirsiniz.

Sonsuz sevgi ve şükran ile!

Deniz Tara

 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s