2022 Yıl Planı Rehberi ve Yıllık Açılım Kitapçığı

2022 şimdiden hoş gelsin, kutlu olsun, hepimiz için en yüksek hayrımıza olan ne varsa onu yaşayalım, her ne olursa olsun merkezimizde kalalım, dengemizi koruyalım! 2012 yılından beri Facebook sayfam, 2013 yılından beri web sitem ve yanlış hatırlamıyorsam 2016 yılından beri Instagram sayfam ile sizlere hem ruhsal gelişim hem de kişisel iyileşme serüveninizde yoldaş, rehber ve şahit olmanın mutluluğunu yaşıyorum, onur duyuyorum. Hepinize çok teşekkür ederim!

Şükran duygumun bir ifadesi olarak, 2019 yılından beri her sene hazırladığım Mystaerion 2022 Yıl Planı Rehberi ve kardeşi Yıllık Açılım Kitapçığı sizlerle!

2020’nin pek çok açıdan devamı gibi düşünebileceğimiz 2021 yine hem kişisel hem de kolektif açıdan değişik açılımlarla, inisiyasyon aşamalarıyla doluydu. Bazılarının kişisel olarak belki de yıllardır deneyimlediği şeyleri kolektif boyutta deneyimlemeye devam etmek pek çok kişiye ağır geldi, daha da önemlisi hayatın en büyük hakikatiyle kaos ve belirsizlik içinde burun buruna gelme ihtimali daha fazla insanı değişik şekillerde sarstı. Onu nasıl geçirmiş olursak olalım, her yıl gibi 2021 de güzel bir vedayı hak ediyor çünkü onu an be an, gün be gün yaşayanlar olarak biz bunu hak ediyoruz.

Aralık ayının son günleri ve Ocak ayının ilk haftası, takvimsel yeni yılın genel temasını anlamak ve enerjisine uyumlanıp hazırlıklara son şeklini vermek için çok uygun, bu çok özel rehberi 2022 yılımızın rotasını çizmemiz için gerekli desteği sağlayacak şekilde hazırladım. Bu rota beklenti ve sonuç odaklı bir rota değil, beklentimizin ötesindeki gelişmelere ve keyfini çıkaracağımız süreçlere açılmaya teşvik eden bir rota. Bir soru yeterince net ise onu değişik kılıklara sokup tekrar sormak anlamsızdır, bu nedenle rehberimizin uğurlama ve karşılama törenleri büyük ölçüde aynı, ancak her sene olduğu gibi bu sene de ona yeni bölümler ve sürprizler ilave ettim.

Yıl Planı Rehberinizin ve Yıllık Açılım kitapçığınızın çıktısını da alabilirsiniz, bilgisayarınızda bir word belgesine ya da seçeceğiniz özel bir deftere cevaplarınızı yazarak da çalışabilirsiniz. Kendinizle baş başa geçirebileceğiniz, dinginliğin tadını çıkarabileceğiniz bir zaman seçmeye özen gösterin. Kalemlerinizi, çıkartmalarınızı, etiketlerinizi hazırlayın. Çayınızı, kahvenizi ya da en sevdiğiniz içeceği alın. Rahatlatıcı bir müzik açın, tüm beklentilerinizi bırakın ve yıl planı rehberiniz üzerinde çalışmaya başlayın.

Mystaerion 2022 Yıl Planı Rehberini indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Mystaerion 2022 Yıllık Açılım kitapçığını indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Rehberinizle nasıl çalışacağınıza dair sorularınız olursa bana her zaman ulaşabileceğinizi biliyorsunuz. Beyin fırtınası yapmak isteyenleri Mystaerion Instagram hesabındaki Yıl Planı postunun yorumlar kısmına ya da Mystaerion Facebook grubuna bekliyorum.

Hepinize tekrar teşekkür etmek istiyorum. Nice yoldaşlıklara, nice kutlamalara, nice güzelliklere!

Sonsuz sevgi ve saygı ile,

* Bu güzel sahne, en sevdiğim gruplardan biri olan Faun’un Walpurgisnacht şarkısının klibinden.

*Çok sevdiğim ilk görsel, Christos Karapanos’un “Moondance” isimli eseridir. Görseli tam boy olarak görmek ve diğer harika çalışmalarına bakmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s