Mystaerion Tarot Eğitimi 2020 Güz Sınıfı Açılıyor!

Mystaerion Tarot Dersleri 2020 Güz Sınıfı Eylül ayında açılıyor!

İlgisi olan herkes kartların gizemini seviyor, yorumları merakla dinliyor, kartları anlamaya çalışıyor. “Ben kartlarla nasıl çalışabilirim?” diye soran herkese verdiğim yanıt aynı: Bunun için öncelikle kartların dilini anlamak gerekir. Bu dil, yapı itibariyle sembolik bir dildir ve kartların üzerinde gördüğümüz her bir sembol geçmişten geleceğe uzanan, eskimeyen hikâyelere ve anlamlara sahiptir. Bu hikâyeleri anlamak, bu anlamları çözmek ve böylelikle kartları layığıyla okumak için Mitoloji ve Semiyotik (Göstergebilim) giriş seviyesinde de olsa aşina olunması gereken disiplinlerin en başına yer alıyor. Kartları anlamak için yola çıkanlar Teoloji (Dinbilim), Simya, Astroloji , Kabala, Psikoloji ve Kehanet gibi eski ve yeni dünya bilimlerinin temel öğretileriyle de tanışıyor.

Mystaerion Tarot Eğitiminin en önemli farkı, yukarıda sayılan disiplinler başta olmak üzere kartları her bakımdan hayatınızın bir parçası hâline getirmek için ihtiyacınız olan temel altyapıyı sağlamak üzere hazırlanmış olması. Altı ay boyunca, her hafta işlenecek derslerle kartların geleneksel anlamlarını ezberlemenin çok ötesinde, her bir sembolün ardında yatan kolektif miras ile yorumunuzu nasıl derinleştirebileceğinizi, kartları kişisel ve ruhsal gelişiminiz için nasıl kullanabileceğinizi, sadece Kelt Haçı Açılımı ve Zodyak Açılımı gibi popüler ve kimi zaman ihtiyaca tam olarak hitap etmeyen açılımlarla sınırlı kalmayarak her ihtiyaca hitap eden pek çok farklı açılım çeşidiyle nasıl yorum yapabileceğinizi, ayrıca meditasyon, gölge çalışması, pathworking, ritüel gibi çalışmalarınızda kartlardan nasıl yararlanabileceğinizi öğreneceksiniz. Youtube kanalımda yayınladığım ve bir anda yoğunlaşan yaşamım nedeniyle bir süreliğine ara verdiğim (ama ilk fırsatta geri döneceğim) Haftalık Tarot Rehberliği videolarımı seviyorsanız, böyle bir yorum üslubu geliştirmek istiyorsanız, benden kartların dilini ve kendi yorum sanatınızı nasıl geliştireceğinizi öğrenmeniz size çok büyük keyif verecek. 🙂

Dahası da var, derslerinizi tamamladığınızda dijital katılım sertifikasının yanı sıra mystaerion.com’da benden eğitim aldığınıza dair bir referans eşliğinde dersleri tamamlayan (ve isminin yer almasını isteyen) kişilerin arasında isminiz yer alacak. Tarot kartlarının sembolik dilini akıcı bir şekilde öğrenmek ve hayatınızın bir parçası hâline getirmek istiyorsanız, Mystaerion Tarot Eğitimi tam size göre. Bireysel eğitim almak isterseniz ona dilediğiniz zaman başlayabiliriz. Daha ekonomik bir seçenek olarak Eylül ayında başlayacak olan sınıfa Ağustos sonuna kadar kayıt yaptırabilirsiniz. Son olarak, Tarot Eğitimi öğrencilerinin ilerleyen aylarda herkese sunacağım özel kartomansi seminerlerinden ve diğer hizmetlerimden daima indirimli olarak faydalanma hakkına sahip olduğunu belirtmek isterim.

Detaylı bilgi ve kayıt için mystaerion@gmail.com adresine e-posta göndermeniz yeterli.

Sonsuz bir sevgi ve şükran ile,

~Deniz Tara

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s