2020 Yıl Planı Rehberi ve Yıllık Açılım Planlama Kitapçığı

mystaerion yıl planı banner _ moondance by amorphisss (1)

2020 hoş geldi, hoş ilerlesin, sonuna kadar kutlu olsun, hepimiz için en yüksek hayrımıza olan ne varsa onu yaşayalım, her ne olursa olsun merkezimizde kalalım, dengemizi koruyalım! 2012 yılından beri Facebook sayfam, 2013 yılından beri web sitem ile sizlere hem ruhsal gelişim hem de kişisel iyileşme serüveninizde yoldaş, rehber ve şahit olmanın mutluluğunu yaşıyorum, onur duyuyorum. Hepinize çok teşekkür ederim!

Şükran duygumun bir ifadesi olarak, 2018 yılı itibariyle bir gelenek hâline getirdiğim Mystaerion Yıl Planı Rehberi ve kardeşi Yıllık Açılım Planlama Kitapçığı 2020 versiyonu ile sizlerle!

Normalde yılın genelini planlamak ve yılın enerjisine uyumlanıp hazırlıklara son şeklini vermek için yıl sonları veya yıl başları tercih edilir, ancak bu çok özel rehberi ne zaman isterseniz o zaman değerlendirebilirsiniz. 365 günün ağırlığını ne zaman üzerimizden atacağımız bize bağlı, insan yapımı takvimlerden ziyade içsel takvimimize bağlı. Mystaerion Yıl Planı Rehberi, 2020 yılımızın rotasını dilediğimiz zaman çizmemiz için gerekli desteği sağlayacak şekilde hazırlandı.

Yıl Planı Rehberinizin ve Yıllık Açılım kitapçığınızın çıktısını da alabilirsiniz, bilgisayarınızda bir word belgesine ya da seçeceğiniz özel bir deftere cevaplarınızı yazarak da çalışabilirsiniz. Kendinizle baş başa geçirebileceğiniz, dinginliğin tadını çıkarabileceğiniz bir zaman seçmeye özen gösterin. Kalemlerinizi, çıkartmalarınızı, etiketlerinizi hazırlayın. Çayınızı, kahvenizi ya da en sevdiğiniz içeceği alın. Rahatlatıcı bir müzik açın, tüm beklentilerinizi bırakın ve yıl planı rehberiniz üzerinde çalışmaya başlayın.

Mystaerion 2020 Yıl Planı Rehberini indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Mystaerion 2020 Yıllık Açılım Planlama kitapçığını indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Rehberinizle nasıl çalışacağınıza dair sorularınız olursa bana her zaman ulaşabileceğinizi biliyorsunuz. Beyin fırtınası yapmak isteyenleri genelde en çok aktif olduğum yer olan Mystaerion Facebook grubuna bekliyorum.

Hepinize tekrar teşekkür etmek istiyorum. Nice yoldaşlıklara, nice kutlamalara, nice güzelliklere!

Sonsuz sevgi ve saygı ile,

* Bu güzel sahne, en sevdiğim gruplardan biri olan Faun’un Walpurgisnacht şarkısının klibinden.

*Çok sevdiğim ilk görsel, Christos Karapanos’un “Moondance” isimli eseridir. Görseli tam boy olarak görmek ve diğer harika çalışmalarına bakmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s